Yeşilköy, Antalya Havaalanı Dış Hatlar Terminali 1, 07230 Muratpaşa/Antalya

Antalya Bayındır Korsan Taksi 05551657007

Yolcuların artan ulaşım talebini toplu taşıma hizmeti tek başına karşılayamamaktadır. Bu noktada, korsan taksi hizmeti yolcuların imdadına yetişiyor. Bu yoğun ve artan talep karşısında ise korsan taksi hizmeti; ucuz olması, şoför kalitesi, esnekliği ve hizmet odaklılığı gibi avantajları ile sarı ticari taksilere göre daha fazla tercih ediliyor. Antalya Bayındır Korsan Taksi 05551657007 Numaramızdan bizlere günün her saati 7/24 ulaşabilirsiniz.
Bu hizmet sayesinde yolcuların, Antalya’nın her bölgesinde olduğu gibi, Antalya’da kapısının önünden alınarak gitmek istediği yere mesafe ayırt etmeksizin ulaşımları sağlanıyor. Antalyada korsan taksi hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerin sitemizde yer alan numaradan bize ulaşarak bir taksi talebinde bulunması yeterlidir.

Korsan Taksi Kullanmak Avantajlı Mıdır?
Yolcu açısından korsan taksi kullanmanın önemli avantajları bulunmaktadır. Bunlar arasında en dikkat çekici olanı korsan taksi hizmetinin sarı ticari taksi hizmetine göre ucuz olmasıdır. Kilometre ücreti sarı ticari taksi tarifesine oranla daha uygun fiyatlıdır ve bu sebeple daha çok tercih edilmektedir.
İlaveten, korsan taksilerin şoförlerin eğitim seviyesi genel olarak sarı ticari taksi şoförlerine göre daha üst seviyededir. Bu sebeple yolculara karşı daha kibar, nazik ve hizmet odaklı davranış sergilerler. Bazı konularda sarı ticari taksilere göre müşterinin talebine karşı daha çözüm odaklı yaklaşım sergilerler. Örneğin; sigara kullanmak isteyen bir yolcunun bu talebini geri çevirmezler, kısa mesafeye gitmek isteyen bir yolcuya olumsuz davranış sergileyemezler, beraberinde bavul vb. eşyaları olan müşterilerden kesinlikle ekstra bir ücret talep edemezler.

Korsan Taksi Kullanmak Güvenli Midir?
Elbette güvenlidir. Korsan taksiler de kendi içlerinde bir durağa bağlı olarak kayıt altında çalışmaktadır. Bu sebeple sizi bir yerden başka bir yere taşıyacak olan taksinin uyması gereken kurallar mevcuttur. Bu kurallara uymayan herhangi bir şoförün şikayet edilmesi halinde karşılaşacağı yaptırımlar vardır.
Bu sebeple, şoförden ya da araç kullanımından kaynaklı herhangi bir güvenlik riski oluşması söz konusu değildir. Hatta, korsan taksi şoförleri sarı ticari taksilere göre trafik kurallarına karşı daha hassas davranarak müşterilerinin güvenliğini ön planda tutmaktadır.

Antalya Korsan Taksilerinin Çalışma Saatleri Nasıldır?
Taksilerimiz haftanın 7 günü 24 saat boyunca kesintisiz hizmet vermektedir. Durak yönetimi tarafından belirlenen mesai saatleri kapsamında herhangi bir şoförün fazla çalışması ya da uykusuz, yorgun bir şekilde sizin karşınıza çıkması kesinlikle söz konusu değildir. Korsan taksi şoförlerimiz belirlenen vardiya sistemine uygun şekilde 7/24 sizlere hizmet sunmaktadır.

Korsan Taksi Hizmet Çeşitleri Nelerdir?
Hizmetlerimiz arasında; şehir içi-şehir dışı taşımacılık, evcil hayvan taşımacılığı, kargo taşımacılığı, personel taşımacılığı ve havaalanı taşımacılığı gibi çok çeşitli seçeneklerimiz mevcuttur. Müşterilerimiz bizden hizmet talep ederken; standart binek, standart ticari, lüks binek ya da vip vito araçlar talep edebilirler. Örneğin; daha kalabalık bir grup için vito araç temin edilmesi müşterilerimizin rahatlığı ve güvenliği açısından çok daha faydalı olacaktır. Talep edilen araç türlerinin kilometre ücretleri farklı olup, sitemiz üzerinden araç türü ve gidilecek rota belirlenerek fiyat listesi çıkartılabilir.

Korsan Taksi Yasal Mıdır? Cezası Var Mıdır?
Piyasanın korsan taksilerin yasallaşmasına ilişkin talebi olmasına karşın henüz bu konuda bir gelişme olmamıştır ve korsan taksi yasallaşmamıştır. Ancak pratikte kullanılan aracın korsan taksi olduğunun ispatlanması çok zor hatta imkansız olduğundan kolay kolay bir ceza ile karşılaşılması söz konusu değildir.

Korsan Taksi Hizmetinin Diğer Avantajları Nelerdir?
Antalya’da korsan taksi hizmeti veren durağımız, şehit ailelerine yönelik ücretsiz taşımacılık hizmeti sunuyoruz. İlaveten sarı ticari taksilerin çoğunda sorun olan evcil hayvan taşımacılığı konusunda müşterilerimizin talebini geri çevirmiyoruz. Kaliteli ve güler yüzlü hizmetimiz ile bir telefon kadar uzağınızdayız.