Korsan Taksi Nedir?

Özel araçlar ve özel şoförler ile yapılan yolcu taşıma hizmetine korsan taksi denir. Korsan Taksi yolcu almama, şoför değişim, mesafe beğenmeme gibi sorunlar yaşamadan istediğiniz yerden en kısa sürede sizi alıp, ulaşmak istediğiniz yere güvenle bırakan ulaşım hizmetidir.

 

 

Antalya Korsan Taksi

Antalya Korsan Taksi firmaları çok sayıdadır. Ancak güvenli ve sorunsuz yolculuk yapmak istediğinizde, Uber şeklinde bir hizmet sunan firma sayısı çok azdır. Yeşil Korsan Taksi bunlardan biridir. Antalya Korsan Taksi (Konyaaltı, Muratpaşa, Kepez İlçeleri korsan taksi) ve Aksu Korsan Taksi (korsan taksi Antalyada) hizmetlerimizde geniş araç filomuzla anında çağırdığınız yerde oluruz. 7 gün 24 saat vardiyalı çalışan araçlarımızla hizmet verdiğimiz için her an bize ulaşabilir ve taksi çağırabilirsiniz.

 

Korsan Taxi

Korsan Taxi sizlere en ucuz taksi hizmetini sunar. Şehir içi ve şehirler arası yolculuklarınızda özel fiyatlar alabilirsiniz. Bunun için bize ulaşıp erken rezervasyon yaptırırsanız kampanyalı fiyatlar ve istediğiniz özel araba seçeneklerini size sunabiliriz.

 

Korsan Taksi Fiyat Listesi | Korsan Taksi Fiyat Tarifesi

Korsan Taksi ücretleri oldukça uygundur.

 

 

Korsan Taksi İletişim | Korsan Taski Ara

Antalya Korsan Taksi Telefon Numaramıza hem üstteki arama linkten tıklayarak, hem iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki whatsapp hattımıza tıklayarak da 7/24 korsan taksi whatsapp hattımıza konumunuzu bildirip, fiyat öğrenebilir aracınızı anında çağırabilirsiniz.

 

Korsan Taksi işi yapanların yorumları

Korsan Taksi işi yapan çalışma arkadaşlarımız hem kendileri işlerinden memnunlardır, hem de yolcular bu güler yüzlü, huzurlu ve güvenli hizmetten memnunlardır. Ayrıca hak ettikleri kazançları elde ettikleri için de araç sahibine para verme gibi dertleri olmadan müşteriye saygıyla, düzgün iletişimle işlerini yapmaktadırlar.

 

Korsan Taksi ne kadar kazanıyor?

Korsan Taksi uygun fiyatlı hizmet sunar. Ancak insanların Antalya Korsan Taksi ile sıkça yolculuk etmelerinden dolayı, yoğun bir yolcu taşıma ile iyi gelirler elde etmektedir. Aylık 15 bin lira üzeri ortalamalarda, yoğun dönemlerde çok daha yükselen kazançlarla çalışmaktadır. Bu da müşteriye karşı tavırlarının çok daha iyi olmasını sağlar.

 

Korsan Taksi nasıl anlaşılır?

Korsan Taksi’yi yoldan çeviremezsiniz. Bu yüzden Antalya Korsan Taksi numaralarından arayarak ya da whatsapp aracılığı ile ulaştığınızda aracınız ayağınıza gelir ve öncesinde sizi bilgilendirir.

 

Korsan Taksi programı

Korsan Taksi için bir program kurmanıza gerek yoktur. Günümüzde en çok kullanılan ve her telefonda bulunan whatsapp ile korsan taksi hizmetinizi en verimli şekilde kullanabilirsiniz. Aşağıda tek tıklama ile whatsapp hattımıza ulaşabilirsiniz. Hem konum paylaşımı, hem süre gibi bir programda elde edemeyeceğiniz bir çok şeye erişebilirsiniz.

 

Lüks Araçla Korsan Taksi

Korsan Taksi hizmeti veren araçlar zaten üst segment, bakımı düzenli yapılan, yeni model araçlardır. Ancak özel olarak bir marka/model isteğiniz olması durumunda geniş filomuzdan bu konuda da özel fiyat seçenekleri ile müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Önceki Korsan Taksi Nedir?